Ke startu, připravit, pozor, teď!

Tak. Děti jsou ve školce. A já mám chvilku času, abych dělala na svých stránkách. Už jsem na tom strávila milion hodin. Ještě předevčírem (obrazně řečeno) jsem nevěděla, co to je facebook. Jenže já chci moderovat. Už jsem to mnohokrát dělala. Narodila jsem se pro to, abych si stoupla před publikum a bavila ho. Abych byla vtipná, vtipně trapná, abych podprahově sdělovala důležité informace, abych zaujala, aby si lidé odnášeli víc než jen prožitek společenské události, kde prostě jen někdo stál a říkal, kdo teď zahraje a jak se jmenuje ten a ten co předává ocenění, či plakteku, atd. To by uměl každý. Jenže já tím žiju.

Jenže jak to mám udělat, aby o mě ostatní věděli, že to dělám a že jsem dobrá? Ach jo, musím se pustit do toho pekelného světa sociálních sítí, internetu a PC magie vůbec. Dobře. Překážky jsou od toho, aby se zdolávaly. Já vím, že to není super profi stav, kdy spouštím do světa tyto stránky. Ale někde začít musím a alespoň uvidíte, jak to vypadá, když se žena po mateřské dovolené pouští do nějakého start upu. Asi bude hodně srandy:)

Časem ten web vybrousím a ostatně i ten facebook. Slibuju.

Prostě tady jsem a tady je má procovna. Vítejte do mého světa a pokud možno, objednejte si mě na moderování. Bude to stát za to.

Written by 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *